Naujokų priėmimas Vilniuje

Kviečiame 5-10 metų vaikus bei jaunimą ir suaugusius mokytis šokti. Sportiniai šokiai tai unikalus būdas per meną įtraukti vaikus į fizinę veiklą, užtikrinti normalų augimą ir vystymąsi, bei turiningai užimti laisvalaikį.

Mūsų tikslas yra perduoti meilę šokiui ir aukštajam menui, skatinti saviraišką per judesį ir formuoti pasitikėjimo savimi jausmą. Siekiame kurti turiningą laiką ir įsimintiną vaikystę, kuri veda prie elegantiškos ateities.

“Prestižas, kokybė, elegancija, tik žodžiais gražus nebūsi, tai slypi Tavo kūne, pasitikėjime savimi ir manierose”

Vaikai: Registruokitės užpildydami labai paprastą registracijos formą apačioje arba paprasčiausiai ateikite antradieniais ir ketvirtadieniais 18:15 – 19:00 val. į Vilniaus “Juventos” gimnazijos aktų salę adresu Telšių g. 2, Vilnius.

Suaugę: Registruokitės užpildydami labai paprastą registracijos formą apačioje ir mes su jumis susisieksime .

Mūsų šokėjai dalyvauja oficialiose sportinių šokių varžybose Lietuvoje ir užsienyje, treniruojasi stovyklose vasarą bei sezono metu, pasirodo švenčių renginiuose tėveliams. Ir tai tik maža dalis to nerealaus pasaulio kuris leis jūsų vaikui augti psichologiškai ir fiziškai stipriam, vikriam, inteligentiškam ir visapusiškai elegantiškam. Visi žino kad šokio nauda yra neįkainojama bet kokiame amžiuje!

Maloniai kviečiame atvykti, susipažinti ir sužinoti daugiau.
Smulkesnė informacija telefonu 8 670 68088 arba info@juventos.lt

Sportiniai šokiai tai:
Sportas kuris ne tik stiprina, formuoja atletišką kūną ir lavina jo koordinaciją, bet ir gerina smegenų veiklą, moko kultūros bei etikos, skatina sveiką komunikaciją tarp berniukų ir mergaičių.
Sportas kuriame verda aistros dėl pirmos vietos ir kovojama iki paskutinio atodūsio, o judesių gracija prikausto žvilgsnius.
Sportas kur tu visuomet esi labai svarbi komandos dalis ir niekada nereikia sėdėti ant suolelio ir laukti savo eilės.
Sportas tikriems vyrams kurie nebijo būti džentelmenais ir mergaitėms kurios nori būti tikros damos.

Prabangus ir galima sakyti elitinis sportas yra visiems įkandamas mūsų klube!

Ateik, pabandyk, prisijunk!